DIADEM Premier All Court 3-ball топчиња

56 прегледи 19 нарачки
400 ден.

Секогаш играјте за да победите. Толку очекуваниот Diadem Premier All Court Ball е достапен СЕГА. Совршен за тврди терени и внатрешни површини. Diadem Premier Balls се тениски топчиња на ниво на турнир, дизајнирани за зголемена издржливост и постојана игра. Дизајниран со користење на врвен TTI филц, Premier Ball е идеален за тврди терени и внатрешни површини. Diadem Premier Ball е одобрен од ИТФ.


Производител
DIADEM
Шифра на артикл
BALL-CASE-ALLCRT
Достапност
на залиха

Слични продукти