INSPORTLINE EVA 173X60 CM светло плава подлога за вежбање

496 прегледи 42 нарачки
550 ден. 900 ден.


подлога за вежбање, апсорбира влијанија и пригушен шум, погоден за сите видови вежби.
Технички опис:
Мека површина против лизгање, отпорна на пот и влага Совршено ги апсорбира влијанијата и пригушува звуци Одлична топлинска изолација Материјал: пена ЕВА Димензии: 173 x 60 x 0,4 см Тежина: 340 гр Погоден за спортски сали и фитнес центри Изработени од материјали безбедни за здравјето на луѓето


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
922
Достапност
не е достапен

Слични продукти