PRINCE CHROME BACKPACK ранец

482 прегледи 129 нарачки
2.320 ден. 2.900 ден.

Ранецот Chrome е новиот ранец Prince by Hydrogen. Тој е совршен придружник за обука и одмор, неговиот црн дизајн со хромирани и портокалови детали го прави непогрешлив. Има 2 прегради и може да носи 1 рекет во задниот џеб или лаптоп, чувајќи ја целата ваша спортска опрема во другата преграда. Можете исто така да најдете мала торба за додатоци од предната страна.


Производител
PRINCE
Шифра на артикл
6P895804
Достапност
на залиха

Слични продукти