PRIMO COMP BLACKRED42 - tennis-shop.mkPRIMO COMP BLACKRED42 - tennis-shop.mk

PRIMO COMP BLACKRED42

550 прегледи 111 нарачки
7.200 ден.

Fila Primo Comp Man - фитнес ролери за одење. Одликувајќи се со SoftWearTM и напредни технологии за проток на воздух, овие фрлачи се лесни и удобни. Тие се совршени за лежерно скијање низ градот, парковите и насипите.

Инсталирани тркала со дијаметар од 80 mm. (цврстина 82А) се оптимални за скејтери почетници. Ногата е фиксирана со врвки, лента за потпетица и горна брава. Композитни рамки, лежишта Абек 5. Карактеристики: Пол: Мажи Цел: Фитнес Дијаметар на тркалото: 80 mm. Цврстина на тркалото: 82А Класа на точност на лежиштето: Abec / ILQ 5 Материјал за чизми: Текстил Рамка материјал: Композит Дијаметар на оската, mm: 8


Производител
FILA
Шифра на артикл
01061612042
Достапност
на залиха

Слични продукти