PRINCE TORBA GYM BAG

568 прегледи 57 нарачки
450 ден. 900 ден.


Класичен дуфлен круг што се преклопува во мала торбичка за носење. Едноставна, но високо функционална торба за носење на вашата опрема.

28"L X 11"W X 11.5"H

71CM L X 28CM W X 29CM H

Црна / зелена
 


Производител
PRINCE
Шифра на артикл
9X698010
Достапност
на залиха

Слични продукти