INSPORTLINE LINDERO ролер плав - tennis-shop.mkINSPORTLINE LINDERO ролер плав - tennis-shop.mk

INSPORTLINE LINDERO ролер плав

1103 прегледи 6 нарачки
950 ден. 1.400 ден.

Технички опис:

Испакнатините на површинските обрасци го прават овој валјак совршен за масажа на тело Засилени внатре Удобна и мазна површина Цврстина: средна до висока Материјал: ПВЦ, ЕВА Дијаметар: 13 см Должина: 32 см Препорачана граница на тежина: 120 кг Олеснува мускулната напнатост, ја стимулира циркулацијата на крвта, помага во зајакнување на мускулите по повредата Помага во подобрување на координацијата и стабилноста Изработени од материјал безбеден за здравјето на луѓето


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
13162-2
Достапност
не е достапен

Слични продукти