DURALAST 200M 1.30 ZICA ZA TENIS BABOLAT

289 прегледи 102 нарачки
4.200 ден.


Конструкција на жица: Монофил
Материјал: полиестер
 


Производител
BABOLAT
Шифра на артикл
243088130
Достапност
на залиха

Слични продукти