INSPORTLINE Top Ball 75cm темно сива топка за пилатес

395 прегледи 121 нарачки
990 ден. 1.390 ден.


Гимнастичка топка inSPORTline Топ топка 75 см е изработена од многу издржлив ПВЦ со површина против лизгање и граница на тежина од 600 кг. Серијата топчиња за гимнастика „Топ топ“ има неколку бои и големини. Пумпа секогаш е вклучена во пакувањето, така што лесно можете да ја надувате. Гимнастички топки во SPORTline Top Ball се погодни за различни вежби за фитнес, кардио и обновување. Топките се погодни и за домашна и за комерцијална употреба.

Технички опис:

Повеќенаменска топка за гимнастика Материјал: високо издржлив ПВЦ Анти-лизгачка површина Ограничување на тежината: 600 кг Големина: 75 см (маргина +/- 5 см) Тежина: прибл. 1120 гр Вклучено: рачна пумпа за лесно надувување на топката За различни вежби за фитнес, кардио и обновување


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
3911-5
Достапност
на залиха

Слични продукти