PRINCE GRAFFITI BACKPACK ранец

552 прегледи 35 нарачки
2.160 ден. 2.700 ден.

Ранецот Графити е новиот ранец Prince by Hydrogen Kids-Junion Collection. Тоа е совршен придружник за обука на млади тенисери и одмор. Неговиот црно-зелен дизајн со целосна шема што потсетува на графити направени со рака, го прави непогрешлив. Има 2 прегради и може да носи 1 рекет во задниот џеб или лаптоп, чувајќи ја целата ваша спортска опрема во другата преграда. Можете исто така да најдете мала торба за додатоци од предната страна.


Производител
PRINCE
Шифра на артикл
6P895102
Достапност
на залиха

Слични продукти