BABOLAT T-SHIRT FLAG CORE BOY P ( 6 - 8)

178 прегледи 82 нарачки
1.350 ден.

материјал- 100% полиестер

боја- сива, сина , жолта


Производител
BABOLAT
Шифра на артикл
3BS16012128P
Достапност
на залиха

Слични продукти