ALEXIA MICROPOLAR LADIES L/S SWEAT SHIRT S/S BLACK

102 прегледи 53 нарачки
1.000 ден.

материјал- 100% полиестер


Производител
ROLY
Шифра на артикл
SM10690102
Пол
женски
Боја
Црна
Големина
S
Достапност
на залиха

Слични продукти