INSPORTLINE EVA 173X60 CM зелена подлога за вежбање

320 прегледи 15 нарачки
550 ден. 900 ден.
  • подлога за вежбање, апсорбира влијанија и пригушен шум, погоден за сите видови вежби.
  • Технички опис:
  • Мека површина против лизгање, отпорна на пот и влага Совршено ги апсорбира влијанијата и пригушува звуци Одлична топлинска изолација Материјал: пена ЕВА Димензии: 173 x 60 x 0,4 см Тежина: 340 гр Погоден за спортски сали и фитнес центри Изработени од материјали безбедни за здравјето на луѓето

Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
922-1
Достапност
на залиха

Слични продукти