INSPORTLINE Top Ball 65cm виолетова топка за пилатес - tennis-shop.mkINSPORTLINE Top Ball 65cm виолетова топка за пилатес - tennis-shop.mk

INSPORTLINE Top Ball 65cm виолетова топка за пилатес

563 прегледи 117 нарачки
850 ден. 1.290 ден.

65 см топка за вежбање од inSPORTline за тренирање рамнотежа, координација и флексибилност преку бројни различни, но лесни вежби што можат да се користат во фитнес, кардио и рехабилитација. Оваа топка е изработена од силен ПВЦ материјал со анти-лизгачка функција и е погодна и за домашни средини и за трговска сфера.


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
3910-4
Достапност
на залиха

Слични продукти