SIGNUM PRO Wet grip SOFT grey грип

39 прегледи 126 нарачки
100 ден.

Тип на производ Overgrips

Под-тип на производ Тениски прелив 1.

боја сива

Големина на лента за зафат Сува

Тип на рачка перфориран

Цена 100 ден парче


Производител
SIGNUM PRO
Шифра на артикл
31348
Достапност
на залиха

Слични продукти