ALEXIA MICROPOLAR LADIES L/S PURPURA

77 прегледи 33 нарачки
1.000 ден.

материјал- 100% полиестер


Производител
ROLY
Шифра на артикл
SM10690171
Пол
женски
Боја
Виолетова
Големина
S
Достапност
на залиха

Слични продукти