INSPORTLINE VRISTO справа за зглоб

62 прегледи 119 нарачки
1.400 ден.

Тренер за зглобови inSPORTline Vristo е совршен за зајакнување на зглобот и подлактицата. Се состои од удобни рачки од пена, силно јаже за ликвидација и држач за плочи со челична тежина. Повеќенаменскиот држач со дијаметар од 60 mm може да собере плочи со тежина од кој било дијаметар. Движејќи ги зглобовите, го навивате јажето нагоре на калемот помеѓу рачките. Бидејќи јажето е долго 116 см, тој е совршен не само за зајакнување на зглобовите, туку и за развој на вашата издржливост на силата. Благодарение на компактната големина, тренерот за зглобови inSPORTline Vristo не зазема скоро никаков простор и затоа е лесен за чување. Сето горенаведеното го прави тренерот за зглобови inSPORTline Vristo популарен додаток за обука за домашна употреба.

Технички опис:

Ефективна вежба за зглоб и подлактица Развој на издржливост на силата и силата Една големина - може да држи какви било плочи со тежина Долги подлоги со рачки од пена Зафаќа речиси и да нема простор Ограничување на тежината: 25 кг Должина на рачката: 14,5 см Дијаметар на рачката: 3 см Должина на јаже: 116 см Дијаметар на држачот на плочата: 60 ​​mm Висина на држачот на плочата: 17 см Материјал: челик, пена, синтетички влакна


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
13181
Достапност
на залиха

Слични продукти