DIADEM Premier Clay Court 4-ball топчиња - tennis-shop.mkDIADEM Premier Clay Court 4-ball топчиња - tennis-shop.mk

DIADEM Premier Clay Court 4-ball топчиња

572 прегледи 22 нарачки
550 ден.

Секогаш играјте за да победите. Толку очекуваната топка од глинениот терен Diadem Premier е достапна СЕГА. Совршен за глинени површини. Diadem Premier Balls се тениски топчиња на ниво на турнир, дизајнирани за зголемена издржливост и постојана игра. Дизајниран со користење на врвен TTI филц, Premier Ball е идеален за површини од глинени терени. Diadem Premier Ball е одобрен од ИТФ.


Производител
DIADEM
Шифра на артикл
BALL-4CASE-CLAYCRT
Достапност
на залиха

Слични продукти