INSPORTLINE BRIK подлога за јога црна

234 прегледи 102 нарачки
2.200 ден.


Баланс рампа изработена од пена материјал, без ограничување на тежината, погодна за обука за координација и зајакнување, ја ублажува напнатоста.
 


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
6453-1
Достапност
на залиха

Слични продукти