INSPORTLINE MASSAGER C27 мини масажер плав - tennis-shop.mkINSPORTLINE MASSAGER C27 мини масажер плав - tennis-shop.mk

INSPORTLINE MASSAGER C27 мини масажер плав

718 прегледи 27 нарачки
900 ден.

Технички опис:

Масажер погоден за секојдневна релаксирачка масажа Наменет за масажа на целото тело Ергономски дизајн 3 точки за масажа Лесен за користење Притиснете го уредот надолу за да активирате вибрации Напојување: 3х AAA батерија (не е вклучена) Димензии: должина 105 x ширина 96 x висина 90 mm Тежина: 204 g (без батерии) Материјал: ABS (аморфна термопластична) Препорачана должина на масажа: 15 - 60 минути


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
11119-4
Достапност
на залиха

Слични продукти