INSPORTLINE PUSH UP PU200 - tennis-shop.mkINSPORTLINE PUSH UP PU200 - tennis-shop.mk

INSPORTLINE PUSH UP PU200

658 прегледи 109 нарачки
690 ден. 1.000 ден.


Технички опис:

Опрема идеална за склекови Квалитетно производство Висока издржливост  2 парчиња по пакет Димензии: должина 27 см x ширина 16 см x висина 14,5 см Должина на зафат: 12 см Дијаметар на зафат: 30 mm Материјал: челик Материјал за зафат: полипропилен Тежина: 420 g / Парче Ограничување на телесната тежина: 120 кг Погоден за вежбање на горната половина на вашето тело, особено на мускулите на градите


 


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
7160
Достапност
на залиха

Слични продукти