INSPORTLINE Dome UNI подлога за баланс

155 прегледи 92 нарачки
4.800 ден.


Универзален додаток за вежбање, пластична основа за подобра стабилност, анти-лизгање, погоден за почетници и напредни корисници, се испорачува со ленти за отпор и пумпа
 


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
17897-1
Достапност
на залиха

Слични продукти