DIADEM Premier All Court 4-ball топчиња - tennis-shop.mkDIADEM Premier All Court 4-ball топчиња - tennis-shop.mk

DIADEM Premier All Court 4-ball топчиња

736 прегледи 29 нарачки
550 ден.

Секогаш играјте за да победите. Толку очекуваниот Diadem Premier All Court Ball е достапен СЕГА. Совршен за тврди терени и внатрешни површини. Diadem Premier Balls се тениски топчиња на ниво на турнир, дизајнирани за зголемена издржливост и постојана игра. Дизајниран со користење на врвен TTI филц, Premier Ball е идеален за тврди терени и внатрешни површини. Diadem Premier Ball е одобрен од ИТФ.


Производител
DIADEM
Шифра на артикл
BALL-4CASE-ALLCRT
Достапност
на залиха

Слични продукти