Dunlop Fort All Court TS 3B тениски топки - tennis-shop.mkDunlop Fort All Court TS 3B тениски топки - tennis-shop.mk

Dunlop Fort All Court TS 3B тениски топки

1290 прегледи 123 нарачки
490 ден.


Добијте ја топката на шампионите
Оваа иконска, многу сакана топ-топ топка Данлоп е идеална за елитни турнири и клупски игри на сите површини, благодарение на постојаната и издржлива конструкција.
 


Производител
DUNLOP
Шифра на артикл
601315
Достапност
на залиха

Слични продукти