DIADEM Stage 2 Orange Dot Ball топчиња - tennis-shop.mkDIADEM Stage 2 Orange Dot Ball топчиња - tennis-shop.mk

DIADEM Stage 2 Orange Dot Ball топчиња

565 прегледи 11 нарачки
450 ден.

Топчињата со портокалови точки се ниска компресија, идеални за деца на возраст од 9-10 години што ја учат играта тенис. Најдобро се користат на терени од 60’. Високо видливо со половина од топката жолта, половина портокалова.

Се препорачува за возраст од 9-10 години.


Производител
DIADEM
Шифра на артикл
BALL-CASE-ORANGE
Достапност
на залиха

Слични продукти