DIADEM Stage 3 Red Dot Ball топчиња - tennis-shop.mkDIADEM Stage 3 Red Dot Ball топчиња - tennis-shop.mk

DIADEM Stage 3 Red Dot Ball топчиња

374 прегледи 3 нарачки
380 ден.

Црвените филц топки се дизајнирани за почетници и млади јуниори со филц и големина на топчиња кои играат до 75% побавно од вообичаените тениски топчиња. Идеален за тениски терени од 36 инчи. Се препорачува за деца од 8 и помлади.

Достапно во пакувања од 3.


Производител
DIADEM
Шифра на артикл
BALL-CASE-RED-3
Достапност
на залиха

Слични продукти