INSPORTLINE CORKY блок за јога

8 прегледи 29 нарачки
900 ден.

Тесен тврд блок еколошки материјал, стабилен, погоден за истегнување на грбот, раката и ногата, додава разновидност во вашето вежбање.


Производител
INSPORTLINE
Шифра на артикл
18236
Достапност
на залиха

Слични продукти