PRINCE GIANT TENNIS BALL YELLOW - tennis-shop.mkPRINCE GIANT TENNIS BALL YELLOW - tennis-shop.mk

PRINCE GIANT TENNIS BALL YELLOW

954 прегледи 52 нарачки
1.400 ден.

Тениската топка Принц џамбо е одличен подарок за љубител на тенис. Покриено со автентичен филц, кога надуено е приближно со големина на фудбал.


Производител
PRINCE
Шифра на артикл
7G400280
Достапност
на залиха

Слични продукти