PRINCE CHAMP XD 48 CAN DZ топчиња - tennis-shop.mkPRINCE CHAMP XD 48 CAN DZ топчиња - tennis-shop.mk

PRINCE CHAMP XD 48 CAN DZ топчиња

515 прегледи 81 нарачки
600 ден.

Prince Championship тениски топкисе направени со Hi-Vis се чувствува за оптимална видливост и имаат Динамичко јадро со ЧИСТО гумено соединение за подолготрајна игра USTA и ITF одобрен.

Купете сега тениски топки принц шампион и заштедете многу пари на производи за тениски топки. Покрај тоа, со квалитетот што го поддржува брендот Prince, тоа ќе биде совршена набавка.


Производител
PRINCE
Шифра на артикл
7G240280E
Достапност
на залиха

Слични продукти